Promocje w PS Store – gry VR nawet 75% taniej

Czy znajdzie się na świecie ktoś, kto nie lubi promocji? Chyba nie ma takiej osoby! Z myślą o wszystkich fanach obniżek, a także tych, którzy nie lubią wydawać kroci na gry wideo stworzyliśmy tę listę. Gry VR w sklepie PS Store aż do 9 września można kupić po cenach nawet 75% niższych. Wśród całkiem pokaźnej kolekcji znajdą się nie tylko najpopularniejsze produkcje, ale również pomniejsze tytuły, których jednak nie można lekceważyć.

By cieszyć się grami z promocji, musisz być w posiadaniu PS VR

Zestaw wirtualnej rzeczywistości od Sony jest na rynku już od całkiem długiego czasu. Akcesorium przeznaczone dla konsol PlayStation nieco ciężej jest już zdobyć z rynku pierwotnego, bowiem na horyzoncie czai się już druga wersja gogli. Mimo to, headset cieszy się niesłabnącą popularnością, a to za sprawą rozsądnej ceny, a także zestawu gier, które można kupić w dosłownie kilku kliknięciach.

Aktualnie ceny nowego oprzyrządowania VR dla konsoli PlayStation wahają się w okolicach 1000-1200 złotych. Patrząc zatem po konkurencyjnych produktach, nie jest to wcale tak duża cena. Co może zaoferować PS VR? Przede wszystkim panel OLED o przekątnej 5,7 cala oraz rozdzielczości 1080p. Gogle wyposażone są również w dziewięć pozycyjnych diod elektroluminescencyjnych, pozwalających PlayStation Camera śledzić ich pozycję przy obrocie 360 stopni.

Wyprzedaż w PS Store – najciekawsze pozycje do 50 złotych

Tą część otwieramy niemałym hitem lat ubiegłych. W cenie 31 złotych nabyć można DiRT Rally na PS VR, które przeniesie motoryzacyjne zmagania na zupełnie nowy poziom. Dodatkowo pakiet zawiera podstawową edycję gry, do której niepotrzebny jest zestaw VR, a także tzy zestawy DLC.

Klasyk w nowoczesnej odsłonie? Tak, to właśnie Fruit Ninja VR! Jeśli choć raz graliście w tradycyjną wersję tej gry, to z pewnością wiecie, że może ona pochłonąć godziny. Headset  i kontroler PS Move jeszcze bardziej podkręcają wrażenia z zabawy, która niewątpliwie będzie bardzo męcząca. Nie jest przecież łatwo pokonać spadające zewsząd owoce! Tę pozycję można nabyć za 49,70 zł, jednak jeśli jesteś abonentem PS Plus, otrzymasz dziesięć procent zniżki.

Keep Talking and Nobody Explodes to kolejny hit, który od lat gości już na ekranach graczy. Osią rozgrywki jest współpraca między graczami, którzy wspólnymi siłami muszą rozbroić bombę. Zadanie nie jest łatwe, szczególnie gdy czas nieubłaganie ucieka. Za tę grę zapłacicie niecałe 38 złotych, a z abonamentem PS Plus będzie to nawet 31,50 zł.

Interesujące promocje na gry powyżej 50 zł

Zwiększając nieco budżet na grę nabyć można Five Nights at Freddy’s: Help Wanted. Gra kosztuje dokładnie 62,50 zł i ma do zaoferowania naprawdę ogrom emocji. Oczywiście głównym z odczuć będzie prawdopodobnie napięcie, wywołane dość mroczną atmosferą, jednak fani thrillerów na pewno się z tego powodu ucieszą.

Pozostając w klimatach dreszczowców aż żal nie wspomnieć o The Walking Dead: Saints & Sinners. Choć gra w edycji turystycznej kosztuje ponad 130 złotych, są to pieniądze warte wydania. Co czeka na graczy? Przede wszystkim rozwałka! Twoim zadaniem będzie przedrzeć się przez hordy zombie i walczyć o życie. Brzmi całkiem miło, prawda?

Fani nieco spokojniejszych klimatów i zagadek zainteresują się natomiast L.A. Noire w wersji na PS VR. Po całkiem pokaźnej obniżce, grę można kupić za 62,50 zł. Produkcja Rockstara została specjalnie przeprojektowana na potrzeby wirtualnej rzeczywistości, co pozwala na poczucie jeszcze większej immersji. Na graczy czeka siedem zawiłych spraw, które mogą rozwiązać tylko najbardziej wprawieni detektywi. By zostać jednym z nich, musisz poświęcić naprawdę sporo uwagi szczegółom.


Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *