Znamy datę premiery Green Hell VR

Na VR trafi niedługo bardzo dobra produkcja, która zyskała wiele przychylnych ocen w największych sklepach z grami na świecie. My jednak możemy cieszyć się podwójnie, gdyż stworzyła ją polska firma!

Survival w lasach Amazonii

Jesteście spragnieni wrażeń? Tych w Green Hell jest co niemiara, a to za sprawą świetnej oprawy graficznej, mnogości funkcji oraz rewelacyjnym klimacie. Twórcy przyłożyli bardzo mocną wagę do tego, by gracz wczuł się w rolę i faktycznie przeżywał wszystko oczami bohatera.

Na mapie czeka na nas sporo lokacji, lecz droga nie będzie łatwa i przyjemna. Stale będziemy musieli zwracać uwagę na poziom głodu i otoczenie, gdyż w lasach deszczowych łatwo spotkać jaguary, pumy i inne niebezpieczne stworzenia. Jeśli uwielbiacie survivale, to ten tytuł z pewnością do was trafi!

Zobacz to na własne oczy!

Gra wielkimi krokami zbliża się do wydania w wersji VR. Green Hell zobaczymy zatem na własne oczy w pierwszym kwartale 2022 roku. Premiera zatem wcale nie jest tak odległa, a czas oczekiwania umilą nam między innymi święta. Warto też wiedzieć, że wersja VR trafi jednocześnie na komputery i Oculus Quest. Takie działanie jest jak najbardziej zrozumiałe, gdyż twórcy będą mogli zaoszczędzić, chociażby na działaniach marketingowych związanych z promowaniem tytułu.

Przesunięta premiera

Przypomnijmy, że gra pierwotnie miała trafić do nas w ostatnim kwartale tego roku. To się jednak nie udało, stąd też premiera została przesunięta. Wydaje się jednak, że wszystko jest już dopięte i nie powinniśmy być świadkami kolejnej obsuwy. Te wszakże bardzo źle wpływają na renomę i markę, a dodatkowo drażnią społeczność.

Niewywiązywanie się z danego słowa, jest zresztą surowo traktowane we wszystkich branżach. Czy wersja w wirtualnej rzeczywistości porwie graczy? Czy twórcy znów zostaną zalani falą pozytywnych ocen? Jak będzie prezentować się finalny produkt? Na te i znacznie więcej pytań odpowiedź poznamy już w kolejnym roku kalendarzowym!


Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *