Wiedźmin: Pogromca Potworów, czyli przygoda w wiedźmińskim świecie w AR

Spragnieni wejść na szlak? Marzy wam się zostać Wiedźminem i walczyć z potworami? To wszystko możliwe dzięki nowemu tytułowi w uniwersum wiedźmina. Do gry potrzebny jest jedynie telefon komórkowy, a tytuł będzie możliwy do pobrania już jutro!

Gdy Pokemon GO spotyka Geralta z Rivii

Gry z AR istniały od bardzo dawna, lecz na większą skalę wyniosło je dopiero Pokemon GO. Chyba każdy pamięta, jak cały świat ruszył z telefonami w rękach na podbój świata małych, słodkich stworków. Dla wielu osób było to nawet spełnienie marzeń, gdyż Pokemony były ich ulubioną bajką z dzieciństwa i mają do niej ogromny sentyment.

Świat Wiedźmina jednak nawet na moment nie zahacza o cukierkowatość i kontent dla młodszych osób. Wielkie miecze, straszne potwory i nie do końca grzeczne dialogi, to tylko niektóre z elementów sprawiających, że w grę nie powinny grać młodsze osoby. Odzew wśród starszych jest potężny, a na brak graczy produkcja zdecydowanie nie będzie narzekać.

O czym jest ta gra?

Wiedźmin: Pogromca Potworów to wykorzystująca technologię rzeczywistości rozszerzonej gra role-playing, w której wcielasz się w profesjonalnego zabójcę potworów – Wiedźmina. Produkcja będzie oferować ważenie eliksirów, zbieranie wiedźmińskiego oręża, a także wiele zleceń na przeróżne potwory. Wszystko to na dodatek będzie mogło odgrywać się na naszych oczach, a to za sprawą AR, dzięki któremu staniemy dosłownie oko w oko z potworami, o których do tej pory mogliśmy jedynie przeczytać lub zobaczyć na monitorze komputera. Walka również będzie mogła się odbywać w rzeczywistości rozszerzonej, przez co wrażenia z rozgrywki będą bardzo intensywne.

Całość dopełniać będzie klimatyczna muzyka, którą w komputerowych odsłonach Wiedźmina pokochał cały świat. Niektórzy YouTuberzy, influenserzy oraz recenzenci już otrzymali przedpremierowy dostęp do gry. W większości wypowiadają się oni o niej w samych superlatywach, co tylko potęguje oczekiwania graczy. Miejmy jednak nadzieję, że nie będzie to blamaż, jak to miało miejsce w przypadku Cyberpunka 2077.


Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *