Narzędzie do designu 3D „Gravity Sketch”, teraz dostępne dla wszystkich za darmo

Narzędzie do projektowania 3D Gravity Sketch jest teraz dostępne bezpłatnie na wszystkich głównych platformach VR, w tym na zestawach  Oculus Quest / Quest 2, Oculus Rift / Rift S i SteamVR.

Gravity Sketch, pierwotnie wydany na zestawy VR na PC w 2017 roku, za 24,99 USD (99 USD za wersję Studio), oferuje kreatywny zestaw narzędzi, który pozwala wyrażać swoje pomysły zarówno w 2D, jak i 3D. Obejmuje to wszystko, od wstępnych szkiców i projektów 2D po złożone modele 3D i przestronne środowiska. Darmowa wersja zawiera wszystkie te same funkcje, co oryginalna płatna wersja, a także opcje eksportu IGES i FBX, wcześniej dostępne tylko dla klientów biznesowych (FBX dostępne wyłącznie na PC VR).

Dlaczego warto kupić wersję premium?

Mając to na uwadze, osoby poszukujące dodatkowego wsparcia mogą wybrać płatną wersję Business, aby uzyskać dostęp do różnych usług premium, w tym wdrażania, wsparcia i szkoleń. Klienci biznesowi mogą nawet współpracować z innymi użytkownikami w czasie rzeczywistym za pośrednictwem funkcji współtworzenia. Ale dlaczego przejście na darmową usługę? Według Gravity Sketch, decyzja ta wynikała z chęci „dywersyfikacji grupy użytkowników” i „zdemokratyzowania cyfrowego projektowania 3D”.

„W ciągu ostatnich kilku lat narzędzie zostało przyjęte przez sporą liczbę użytkowników, którzy pomogli wpłynąć na kierunek rozwoju oraz nasz model biznesowy” – powiedział współzałożyciel i dyrektor generalny Gravity Sketch Oluwaseyi Sosanya w oficjalnym oświadczeniu. „Aby naprawdę osiągnąć naszą misję tworzenia cyfrowego 3D w przystępny sposób, najlepszym rozwiązaniem jest uczynienie podstawowego produktu darmowym”.


Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *