Nakładka do Snapchat, pomagająca Ci ćwiczyć, przy pomocy AR

To skoncentrowane na sprawności wyzwanie sprawi, że Twoje mięśnie nóg zaczną wrzeszczeć. Internetowa społeczność fitness SWEAT wydała interaktywny obiektyw Snapchat zaprojektowany, aby wprawić Twoje ciało w ruch podczas miniaturowego wyzwania fitness opartego na rzeczywistości rozszerzonej.

„Nawiązaliśmy współpracę ze Snapchatem, wykorzystując nową i ekscytującą technologię rzeczywistości rozszerzonej, aby dać Ci małe wyzwanie z naszym obiektywem Snapchat, które jest TAK zabawne, że zapomnisz, że nawet ćwiczysz” – powiedziała firma w YouTube.

Gdzie dostępna jest ta usługa ?

Dostępny bezpłatnie za pośrednictwem aplikacji Snapchat (dostępnej na iOS i Androida), ten obiektyw do całego ciała ma za zadanie wykonanie serii ćwiczeń prowadzonych przez osobowość fitness Cass Olholm. Obejmuje to wszystko, od podstawowych przysiadów i wypadów po rosyjskie zwroty akcji i inne wyzwania oparte na cardio. Używając smartfonów skierowanych do przodu aparatu, aplikacja śledzi Twoje ruchy w czasie rzeczywistym, obserwując wszystko, od liczby powtórzeń po jakość formy. Celem jest wykonanie jak największej liczby powtórzeń, zanim skończy się czas.

Aby rozpocząć, pobierz aplikację Snapchat (dostępną bezpłatnie na iOS i Androida) i zeskanuj poniższy kod QR. Stamtąd wystarczy znaleźć wolną przestrzeń i ustawić aparat skierowany do przodu tak, aby całe ciało znalazło się w kadrze.


Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *